Szanowni Państwo,

od 6 miesięcy obowiązuje w Łodzi nowy układ transportu publicznego. Zgodnie z zapowiedziami przyszedł czas na weryfikację jego funkcjonowania oraz ponowne wysłuchanie Państwa opinii w tym zakresie – co w komunikacji miejskiej działa dobrze, co wymaga poprawy, jakie są główne mankamenty, a czego nie powinniśmy zmieniać.

Do Państwa dyspozycji, od 9 do 20 października 2017 r., pozostanie portal internetowy, dzięki któremu będzie można podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Portal ma charakter forum dyskusyjnego, połączonego z oznaczaniem na mapie miasta punktów, linii bądź obszarów, których dotyczy dyskusja.W dyskusji będą uczestniczyli pracownicy Zarządu Dróg i Transportu oraz Urzędu Miasta Łodzi, którzy będą moderowali dyskusję, ale mogą też rozstrzygnąć niektóre wątpliwości.

Prosimy pamiętać, że rozpoczęcie nowego tematu w dyskusji wymaga oznaczenia na mapie miejsca bądź obszaru, którego zagadnienie dotyczy.

Przypominamy również o wyrażanie się z szacunkiem wobec pozostałych użytkowników. Tematy zawierające wyrażenia lub zwroty powszechnie uznawane za obraźliwe będą usuwane.

Badanie przeprowadzane jest we współpracy z Centrum Badań Metropolitalnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach projektu „Geoportal wspierający partycypację społeczną w planowaniu przestrzennym” finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Badań Stosowanych III (umowa nr PBS3/A9/39/2015).

Serdecznie zapraszamy do udziału w geodyskusji !


logo1 logo2